Apie Mane

Aš vardu Jekaterina Fiodorova, slapyvardis „aika”, esu profesionali balso trenerė ir džiazo, pop muzikos atlikėja. Mokau visus norinčius atskleisti savo balso galimybes, atsikratyti nereikalingos įtampos, emocinių blokų, įgyti pasitikėjimo savimi kalbant ar dainuojant.  Dar vokalo studijų metais susidūriau su balso sveikatos problemomis, todėl intensyviai ieškojau atsakymų kaip sveikai ir efektingai valdyti savo balsą ir jo daugiau nežaloti. Taip suradau ir sujungiau skirtingus metodus ir praktinius užsiėmimus kuriuos paprasčiausiai apibūdinti kaip holistinis – sveikas požiūris į savo balsą ir į save kaip visumą. 

Balsą lavinu nuo pat mažens, jau daugiau kaip 25 metus iš kurių 10 metų tiesiogiai mokinu kitus privačiai ar grupinėse praktikose. Šią veiklą matau kaip savo gyvenimo pašaukimą ir tikslą.  Žmogaus balsas man yra jo asmenybės veidrodis  ir saviraiškos centras. Laisvas išraiškingas balsas, žmogaus turtinga kalba, arba vokalas yra nepasiekiami be asmenybės emocinės brandos, aukšto sąmoningumo, fizinio pasiruošimo, emocijų bei vidinių blokų suvokimo ir  paleidimo.  

Kokį poveikį žmogus gali daryti balsu aplinkai mane išties stebina ir  įkvepia nuo vaikystės. Šis trapus ir tuo pačiu toks galingas komunikacijos instrumentas turi neįtikėtiną galią paveikti klausytojo būseną  jį sudominti ar motyvuoti net padėti atsipalaiduoti. 

Feedback & Reviews

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor nisi elit consequat ipsum.

„Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Jonathan Alvarez

Financial Manager at Acme

„Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Russell Kennedy

Assistant Buyer at Globex

„Aenean sollicitudin, lorem quis auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit.”

Janice Griffin

Copywriter at Dynamic

Kuo galiu Tau padėti?

Kiekvienam šis kelias yra individualus, todėl jį būtina atskleisti individualiai.

Balso valdymas yra kelias – aš galiu jums padėti juo eiti 

Mokytis gali kiekvienas – vaikas ar suaugęs. Pažinę savo balsą, pažinsite savo vidų. Įgausite pasitikėjimo savimi ir atskleisite ryškiausias savo balso spalvas. Tai kelias kuris nebūtinai turi būti susijęs su muzikavimu ar vokalo technika. Procesas yra individualus ir gali vykti kalbos pavidalu. 

Nors kelias žinomas, bet kartais labai sunku pajudėti

Mano patirtis sako, nors ir turi visus įrankius technikas ir balso „parametrus” kartais tiesiog negali pajudėti. Trūksta tik menko postūmio iš šalies kad judėti toliau, aš tai vadinu – balso koučingas.

Dainavimas yra malonumas

Žinau koks malonumas žmonėse gimsta prisilietus prie dainavimo. Jie džiaugiasi kiekvienu progresyviu žingsniu, tarsi vaikai kuriems buvo leista daryti ko jie senai norėjo. O tai tam tikra prasme buvo atimta – dainuoti laisvai, be baimės. Tai įvykis praeityje kuris sukėlė baimę ir atsirado ribojanti nuostata „aš negaliu, nemoku, apsikvailinsiu…”. Kitaip tariant visos ribojančios mintys apie mūsų balsą, klausą ir muzikalumą yra kažkada kažkieno mums primestos.

Ieškai patarimo?

Tikrai sunku nuspręsti ar gali ar negali pačiam, tad daug lengviau išbandyti! Pirmos pamokos metu galime išsiaiškinti kas kaip ir kodėl.