Asmeninės balso pamokos

Valdykite balsą taip kad jus išgirstų! 
Jūs profesionalas ar pradedantysis, susitikime ir atrasime jūsų išskirtinį balso kelią.

*prieš registruojantis būtina susipažinti su taisyklėmis.

Kam skirtos balso (vokalo) pamokos?

  • Profesionalams, norintiems tobulėti ir pasiekti aukščiausią lygmenį.
  • Pradedantiesiems.
  • Jaučiantiems balso nuovargį.

Pranešėjams

Ar jūsų tikslas perduoti žinutę jūsų klausytojams? Ar jums svarbu kad jus girdėtų ir norėtų klausytis? Ar jūs norite kad jūsų balsu tikėtų?

Pranešėjai dažnai balso valdymą palieka paskutinėje vietoje, skirdami dėmesį tik savo pranešimo turiniui. To pasekoje, neturėdami balso valdymo svarbiausių įgūdžių, patiria fizinį ir psichologinį diskomfortą kalbant. Ilgalaikėje perspektyvoje prie didelio kalbėjimo krūvio balsas traumuojamas.

Auditorija neįsitraukia į jūsų pranešimą. Jūs nefunkcionuojate aktyviai kaip kalbėtojas. Neprižiūrimas ir pažeistas balsas užtrunka atsistatyti daug ilgiau. Neprižiūrimos problemos pavirsta į lėtines ligas.

Vokalistams

Esate profesionalus ar pradedantis daininkas? Norite valdyti savo balsą profesionaliai?

Profesionalūs vokalistai, dainuojantis ilgus metus scenoje, dažnai neturi bazinių žinių. Balso anatomijos, sveiko valdymo – nemoka paskirstyti krūvio balsui. 

Pradedantiesiems svarbu suformuoti teisingus pagrindus ir nesukelti žalos balsui. Būtina sekti iš anksto suformuotos metodikos ir išmokti reikalingas technikas.

Kokia asmeninių pamokų nauda?

Stiprūs pamatai

Dažniausios problemos yra dėl neteisingų pagrindų: kvepavimo, kūno valdymo, balso lavinimo technikų, kurių netaikant negauname norimo rezultato.

Pasitikėjimas savimi

Balsas yra mūsų pagrindinis komunikacinis įrankis, nuo kurio priklauso ar mus išgirs ar ne. Teisingai valdydami balsą įgauname pasitikėjimo savimi.

Pritaikyta jums

Kiekvienas iš mūsų yra unikalus. Todėl balso mokymus būtina pritaikyti individualiai pagal žmogaus poreikius, supratimą ir gebėjimus.

Ko tikėtis pamokose ir po jų?

Tikslų formavimas

Tam kad pasiekti ko norime turime užsiduoti ko siekiame. Todėl kartu suformuosime jūsų norimo rezultato viziją.

Individualus planas

Sudaromas jums pritiakytas planas su veiksmais ir žingsniai kaip bus siekiamas rezultas ir jūsų norima vizija.

Savarankiškas mokymasis

Po individualios pamokos užsiduosime užduotis kurias vykdysite savarankiškai, kad pasiekti pastovų ir nenutraukiamą tobulėjimą.

Ką mano mokiniai?

Susitikime gyvai  ir išlaisvinkime Tavo balso galimybes!